BÖLGESEL GELİŞİM U14 LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
BÖLGESEL GELİŞİM U14 |
02.04.2024 Salı 13:00 |
GÖLTÜRKBÜKÜ |
BODRUM FK
|
-
|
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
|
|
|
|
BÖLGESEL GELİŞİM U15 LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
BÖLGESEL GELİŞİM U15 |
02.04.2024 Salı 15:00 |
GÖLTÜRKBÜKÜ |
BODRUM FK
|
-
|
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
|
|
|
|
BÖLGESEL GELİŞİM U19 LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
BÖLGESEL GELİŞİM U19 |
30.03.2024 Cumartesi 12:00 |
YEŞİLÜZÜMLÜ |
FETHİYESPOR
|
-
|
SOMASPOR
|
|
|
|
TMVFL LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
TMVFL |
30.03.2024 Cumartesi 17:00 |
YALIKAVAK |
HALİKARNAS MASTERLAR
|
-
|
BODRUM MASTERLER
|
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
01.04.2024 Pazartesi 16:00 |
DÜĞEREK |
DOĞANKÖYSPOR
|
-
|
TARIMSPOR
|
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ LİGİ - 2.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
03.04.2024 Çarşamba 16:00 |
DÜĞEREK |
ÇAMOLUKSPOR
|
-
|
MUĞLA ORMANSPOR
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
03.04.2024 Çarşamba 17:15 |
DÜĞEREK |
YİKOB
|
-
|
GÖLCÜKSPOR
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
04.04.2024 Perşembe 16:00 |
DÜĞEREK |
KARYASPORR
|
-
|
48 GENÇLİK
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
04.04.2024 Perşembe 17:15 |
DÜĞEREK |
EGE YILDIZSPOR
|
-
|
DOKUZÇAMSPOR
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
05.04.2024 Cuma 16:00 |
DÜĞEREK |
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
|
-
|
YARAŞSPOR
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ |
05.04.2024 Cuma 17:15 |
DÜĞEREK |
AÇIK CEZAEVİ
|
-
|
E TİPİ CEZAEVİ
|
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ LİGİ - 1.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ |
01.04.2024 Pazartesi 17:15 |
DÜĞEREK |
HALİKARNAS MASTERLER
|
-
|
MENTEŞE MASTERLER
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ |
02.04.2024 Salı 16:00 |
DÜĞEREK |
ULA BLD. MASTERLER
|
-
|
BODRUM MASTERLER
|
|
|
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ |
02.04.2024 Salı 17:15 |
DÜĞEREK |
MARMARİS VETERANLAR
|
-
|
MUĞLA MASTERLER
|
|
|
|
2.AMATÖR LİGİ - 8.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
2.AMATÖR |
05.04.2024 Cuma 15:00 |
ESENKÖY |
ESENKÖY SPOR KULÜBÜ
|
-
|
FETHİYE 1923 SPOR
|
|
|
2.AMATÖR |
05.04.2024 Cuma 15:00 |
FETHİYE SENTETİK |
LİKYA SPOR
|
-
|
DALAMAN ESNAFSPOR
|
|
|
2.AMATÖR |
05.04.2024 Cuma 15:00 |
KÖYCEĞİZ |
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.
|
-
|
ÇAMKÖYSPOR
|
|
|
|
U17 LİGİ - 10.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U17 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
FETHİYE SENTETİK |
LİKYA SPOR
|
-
|
MARMARİS 1923 SPOR
Ligden Çekildi |
|
|
U17 |
01.04.2024 Pazartesi 13:00 |
MARMARİS |
MARMARİS BLD.SPOR
|
-
|
FETHİYE 1923 SPOR
|
|
|
U17 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
MARMARİS |
MARMARİSSPOR
|
-
|
ORTACA ESNAFSPOR
|
|
|
U17 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
ORTACA |
ORTACA BLD.SPOR
|
-
|
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR
|
|
|
|
U15 LİGİ - 9.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
DALAMAN |
DALAMAN ATLETİKSPOR
|
-
|
DALAMAN ESNAFSPOR
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
ESENKÖY |
FETHİYE 1923 SPOR
|
-
|
ORTACA ESNAFSPOR
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 14:30 |
FETHİYE SENTETİK |
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR
|
-
|
LİKYA SPOR
|
|
|
|
U15 LİGİ - 13.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 12:00 |
DÜĞEREK |
SABURHANE GENÇLİKSPOR
|
-
|
MUĞLASPOR
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 14:00 |
DÜĞEREK |
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
|
-
|
YATAĞAN SPORTİF
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 11:00 |
MARMARİS |
MARMARİS BLD.SPOR
|
-
|
MARMARİS 1923 SPOR
Ligden Çekildi |
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 17:00 |
MARMARİS |
MARMARİSSPOR
|
-
|
48 ÇAĞDAŞ SPOR
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 00:00 |
MİLAS |
MİLAS BLD.MİLAS SPOR
Ligden Çekildi
|
-
|
MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
TURGUTREİS |
BODRUM GENÇSPOR
|
-
|
KARAOVASPOR
|
|
|
U15 |
01.04.2024 Pazartesi 15:00 |
YALIKAVAK |
HALİKARNAS GENÇ.SPOR
|
-
|
BODRUM BİRLİKSPOR
|
|
|
|
U11 LİGİ - 5.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U11 |
30.03.2024 Cumartesi 15:00 |
YERKESİK |
YERKESİKSPOR
|
-
|
ORTAKÖYSPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 13:00 |
BELDİBİ |
YEŞİL MARMARİSSPOR
|
-
|
MARMARİS BLD.SPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 14:30 |
BELDİBİ |
MARMARİS 1923 SPOR
|
-
|
MARMARİS 1881 SPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 16:00 |
BELDİBİ |
BELDİBİSPOR
Ligden Çekildi
|
-
|
DATÇA 1923 SPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 15:00 |
BOZBURUN |
BOZBURUN BLD.SPOR
|
-
|
MARMARİSSPOR
|
|
|
|
U11 LİGİ - 6.HAFTA |
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U11 |
02.04.2024 Salı 15:00 |
TURGUTREİS |
BODRUM GENÇSPOR
|
-
|
BODRUM 1925 SPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 16:30 |
TURGUTREİS |
BODRUM BİRLİKSPOR
|
-
|
TURGUTREİSSPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 15:00 |
YALIKAVAK |
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR
|
-
|
YALIKAVAK BLD.SPOR
|
|
|
U11 |
02.04.2024 Salı 16:30 |
YALIKAVAK |
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR
|
-
|
HALİKARNAS GENÇ.SPOR
|
|
|
|