BÜLTENLER
SEZON :
9.Hafta
8.Hafta
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 9.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

0-1
GÜNDOĞANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ESENKÖY LİKYASPOR

2-2
ORTACA ESNAFSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

Ligden Çekildi

0-3
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
15:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BİRLİKSPOR

4-1
BODRUM GENÇSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALYANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

3-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

Ligden Çekildi

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

1-2
YATAĞANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

3-7
MARMARİS BLD.SPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

0-1
MUĞLASPOR

S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MİLAS YENİ MİLASSPOR

1-2
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

0-1
FETHİYE 1923 SPOR

S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

4-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

1-0
B.YALI GENÇLİKSPOR

MUĞLA SMMMO TURNUVASI 3.LÜK MAÇI 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ULA ARENA A

1-4
B

MUĞLA SMMMO TURNUVASI FİNAL 04.12.2021
Cumartesi
15:30
ULA ARENA C

2-0
D

BÖLGESEL GELİŞİM U19 04.12.2021
Cumartesi
12:00
YALI BODRUMSPOR A.Ş

3-1
NAZİLLİ BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

-
DATÇA BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
BODRUM TURKUAZSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

-
GÜLLÜK BLD.SPOR

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM VETERANLAR

-
ANADOLU MASTERLER

EMF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
18:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BLD. MASTER

-
AGAMEMNON MASTER

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

-
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

-
FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

-
BELDİBİSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

-
FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
YERKESİKSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
DALYANSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

-
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
MİLAS BODRUM HALİKARNAS MASTERLER

-
MİLASSPOR MASTERLER

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

-
MARMARİSSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

-
DALAMAN BLD.G.SPOR

U16 05.12.2021
Pazar
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
YENİ MİLASSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
KARAOVASPOR

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA TURGUT ŞEHİT GÜNGÖR ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
11:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

-
MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
13:00
KÖTEKLİ MARMARİS SABANCI AND. L.

-
FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
11:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

-
FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
13:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

-
MARMARİS SABANCI AND. L.

ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
12:00
ÜNİVERSİTE İSLAMİ İLİMLER FAK.

-
MUĞLA MYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
14:00
ÜNİVERSİTE İİBF

-
FETHİYE SAĞLIK BİL.FAK.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA BOZARMUT ORTAOKULU

-
ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
11:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

-
MARMARİS SABANCI AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
13:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

-
BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
12:00
ÜNİVERSİTE TURİZM FAKÜLTESİ

-
KÖYCEĞİZ SHMYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
14:00
ÜNİVERSİTE MİLAS MYO

-
FEN FAKÜLTESİ

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
11:00
KÖTEKLİ FETHİYE FATİH AND. L.

-
BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
13:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

-
DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
18:00
ESKİ BESYO GÜVENLİK

-
EĞİTİM FAKÜLTESİ

REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
19:00
ESKİ BESYO REKTÖRLÜK

-
KAVAKLIDERE ŞEHİT M. ALPER MYO

GENÇ KIZLAR 06.12.2021
Pazartesi
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

-
MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MARMARİS SABANCI AN. L.

-
TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

-
HACI ALİ AKIN AN. L. MARMARİS

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

-
Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
MARMARİS SABANCI AN. L.

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT MES. VE TEK. AN. Lİ. ULA

-
MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

-
Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ULA ŞEHİT ÖĞ. SEZGİN KEÇECİ AN. İ. H. L.

-
ÖZEL YÖNELT FEN LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ZİYA İ. D. M. VE T. A. L.

-
MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK AN. L.

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
HÜSEYİN ERCAN ERMAŞ M. AN. L. ULA

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ZÜBEYDE HANIM M. VE TEK. AN. L.

-
ÖZEL ÖZBİLİM ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

-
75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

-
Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

YILDIZ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TAÇ ORTAOKULU

-
NAZMİ ZEHRA İYİBİLİR ORTAOKULU

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL MUĞLA FINAL AKA. A. LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TEK. VE K. FEN LİSESİ

-
ÖZEL YÖNELT ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT M. VE T. AN. L. ULA

-
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

0-1
GÜNDOĞANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ESENKÖY LİKYASPOR

2-2
ORTACA ESNAFSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

Ligden Çekildi

0-3
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
15:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BİRLİKSPOR

4-1
BODRUM GENÇSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALYANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

3-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

Ligden Çekildi

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

1-2
YATAĞANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

3-7
MARMARİS BLD.SPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

0-1
MUĞLASPOR

S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MİLAS YENİ MİLASSPOR

1-2
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

0-1
FETHİYE 1923 SPOR

S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

4-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

1-0
B.YALI GENÇLİKSPOR

MUĞLA SMMMO TURNUVASI 3.LÜK MAÇI 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ULA ARENA A

1-4
B

MUĞLA SMMMO TURNUVASI FİNAL 04.12.2021
Cumartesi
15:30
ULA ARENA C

2-0
D

BÖLGESEL GELİŞİM U19 04.12.2021
Cumartesi
12:00
YALI BODRUMSPOR A.Ş

3-1
NAZİLLİ BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

-
DATÇA BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
BODRUM TURKUAZSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

-
GÜLLÜK BLD.SPOR

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM VETERANLAR

-
ANADOLU MASTERLER

EMF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
18:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BLD. MASTER

-
AGAMEMNON MASTER

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

-
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

-
FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

-
BELDİBİSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

-
FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
YERKESİKSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
DALYANSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

-
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
MİLAS BODRUM HALİKARNAS MASTERLER

-
MİLASSPOR MASTERLER

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

-
MARMARİSSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

-
DALAMAN BLD.G.SPOR

U16 05.12.2021
Pazar
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
YENİ MİLASSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
KARAOVASPOR

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA TURGUT ŞEHİT GÜNGÖR ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
11:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

-
MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
13:00
KÖTEKLİ MARMARİS SABANCI AND. L.

-
FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
11:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

-
FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
13:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

-
MARMARİS SABANCI AND. L.

ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
12:00
ÜNİVERSİTE İSLAMİ İLİMLER FAK.

-
MUĞLA MYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
14:00
ÜNİVERSİTE İİBF

-
FETHİYE SAĞLIK BİL.FAK.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA BOZARMUT ORTAOKULU

-
ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
11:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

-
MARMARİS SABANCI AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
13:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

-
BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
12:00
ÜNİVERSİTE TURİZM FAKÜLTESİ

-
KÖYCEĞİZ SHMYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
14:00
ÜNİVERSİTE MİLAS MYO

-
FEN FAKÜLTESİ

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
11:00
KÖTEKLİ FETHİYE FATİH AND. L.

-
BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
13:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

-
DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

BÖLGESEL GELİŞİM U19 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U19 04.12.2021
Cumartesi
12:00
YALI BODRUMSPOR A.Ş

- NAZİLLİ BELEDİYESPOR

EMF VETERANLAR MASTERLAR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
EMF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
18:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BLD. MASTER

- AGAMEMNON MASTER

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
11:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

- MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 07.12.2021
Salı
13:00
KÖTEKLİ MARMARİS SABANCI AND. L.

- FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
11:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

- FETHİYE FATİH AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 08.12.2021
Çarşamba
13:00
KÖTEKLİ BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

- MARMARİS SABANCI AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
11:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

- MARMARİS SABANCI AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 09.12.2021
Perşembe
13:00
KÖTEKLİ DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

- BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
11:00
KÖTEKLİ FETHİYE FATİH AND. L.

- BODRUM HALİL İ. ADNAN İ. AND. L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 10.12.2021
Cuma
13:00
KÖTEKLİ MİLAS Ş.MURAT İNCİ AND. İ.H.L.

- DALAMAN ÖZTAŞ AND.L.

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA TURGUT ŞEHİT GÜNGÖR ÇETİNKAYA ORTAOKULU

- 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 07.12.2021
Salı
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

- CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

- CUMHURİYET ORTAOKULU

MİLLİ EĞİTİM FUTBOL YILDIZ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:30
BOZÜYÜK ÇİM YÜZEYLİ SAHA BOZARMUT ORTAOKULU

- ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ

MUĞLA SMMMO TURNUVASI 3.LÜK MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MUĞLA SMMMO TURNUVASI 3.LÜK MAÇI 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ULA ARENA A

- B

MUĞLA SMMMO TURNUVASI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MUĞLA SMMMO TURNUVASI FİNAL 04.12.2021
Cumartesi
15:30
ULA ARENA C

- D

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM VETERANLAR

- ANADOLU MASTERLER

UVMEBF VETERANLAR MASTERLAR 05.12.2021
Pazar
16:00
MİLAS BODRUM HALİKARNAS MASTERLER

- MİLASSPOR MASTERLER

ÜNİVERSİTE FUTBOL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
12:00
ÜNİVERSİTE İSLAMİ İLİMLER FAK.

- MUĞLA MYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 08.12.2021
Çarşamba
14:00
ÜNİVERSİTE İİBF

- FETHİYE SAĞLIK BİL.FAK.

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
12:00
ÜNİVERSİTE TURİZM FAKÜLTESİ

- KÖYCEĞİZ SHMYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 09.12.2021
Perşembe
14:00
ÜNİVERSİTE MİLAS MYO

- FEN FAKÜLTESİ

S.AMATÖR LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MİLAS YENİ MİLASSPOR

- MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

S.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

- MENTEŞE YERKÜPESPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

- DALYANSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

- DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

- DALAMAN BLD.G.SPOR

S.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

- KARAOVASPOR

1.AMATÖR LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

- GÜNDOĞANSPOR

1.AMATÖR 04.12.2021
Cumartesi
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

- B.YALI GENÇLİKSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

- DATÇA BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

- KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

- BODRUM TURKUAZSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

- GÜLLÜK BLD.SPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

- YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

- FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

- BELDİBİSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

- FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
12:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

- YERKESİKSPOR

1.AMATÖR 05.12.2021
Pazar
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

- MARMARİSSPOR

U16 LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
ESENKÖY LİKYASPOR

- ORTACA ESNAFSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

Ligden Çekildi

- BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
15:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BİRLİKSPOR

- BODRUM GENÇSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

- DALYANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

- MENTEŞE YERKÜPESPOR

Ligden Çekildi

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

- YATAĞANSPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

- MARMARİS BLD.SPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
14:00
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

- MUĞLASPOR

U16 04.12.2021
Cumartesi
12:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

- FETHİYE 1923 SPOR

U16 05.12.2021
Pazar
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

- YENİ MİLASSPOR

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
18:00
ESKİ BESYO GÜVENLİK

-
EĞİTİM FAKÜLTESİ

REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
19:00
ESKİ BESYO REKTÖRLÜK

-
KAVAKLIDERE ŞEHİT M. ALPER MYO

GENÇ KIZLAR 06.12.2021
Pazartesi
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

-
MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MARMARİS SABANCI AN. L.

-
TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

-
HACI ALİ AKIN AN. L. MARMARİS

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

-
Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
MARMARİS SABANCI AN. L.

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT MES. VE TEK. AN. Lİ. ULA

-
MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

-
Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ULA ŞEHİT ÖĞ. SEZGİN KEÇECİ AN. İ. H. L.

-
ÖZEL YÖNELT FEN LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ZİYA İ. D. M. VE T. A. L.

-
MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK AN. L.

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

-
HÜSEYİN ERCAN ERMAŞ M. AN. L. ULA

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ZÜBEYDE HANIM M. VE TEK. AN. L.

-
ÖZEL ÖZBİLİM ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

-
Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

-
75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

-
Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

YILDIZ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TAÇ ORTAOKULU

-
NAZMİ ZEHRA İYİBİLİR ORTAOKULU

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

-
ÖZEL MUĞLA FINAL AKA. A. LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TEK. VE K. FEN LİSESİ

-
ÖZEL YÖNELT ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT M. VE T. AN. L. ULA

-
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

- Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

- Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 08.12.2021
Çarşamba
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

- Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

- 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

- Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

- Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ULA ŞEHİT ÖĞ. SEZGİN KEÇECİ AN. İ. H. L.

- ÖZEL YÖNELT FEN LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ZİYA İ. D. M. VE T. A. L.

- MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK AN. L.

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

- HÜSEYİN ERCAN ERMAŞ M. AN. L. ULA

GENÇ ERKEKLER 09.12.2021
Perşembe
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ZÜBEYDE HANIM M. VE TEK. AN. L.

- ÖZEL ÖZBİLİM ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
10:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Lisesi

- Özel Profesyonel İlgim Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi

- 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
12:00
AMİRAL ORHAN AYDIN S.S Sabancı Anadolu Lisesi

- Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

- ÖZEL MUĞLA FINAL AKA. A. LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TEK. VE K. FEN LİSESİ

- ÖZEL YÖNELT ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
15:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT M. VE T. AN. L. ULA

- MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ

GENÇ KIZLAR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
GENÇ KIZLAR 06.12.2021
Pazartesi
13:30
MENTEŞE SPOR SALONU TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

- MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MARMARİS SABANCI AN. L.

- TURGUTREİS ANADOLU LİSESİ

GENÇ KIZLAR 07.12.2021
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

- HACI ALİ AKIN AN. L. MARMARİS

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

- MARMARİS SABANCI AN. L.

GENÇ KIZLAR 08.12.2021
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL KOKPIT MES. VE TEK. AN. Lİ. ULA

- MUĞLA ŞEHİT ALTUĞ PEK ANADOLU LİSESİ

REKTÖRLÜK FUTSAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
18:00
ESKİ BESYO GÜVENLİK

- EĞİTİM FAKÜLTESİ

REKTÖRLÜK FUTSAL 06.12.2021
Pazartesi
19:00
ESKİ BESYO REKTÖRLÜK

- KAVAKLIDERE ŞEHİT M. ALPER MYO

YILDIZ ERKEKLER LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
YILDIZ ERKEKLER 10.12.2021
Cuma
09:30
MENTEŞE SPOR SALONU ÖZEL MUĞLA TAÇ ORTAOKULU

- NAZMİ ZEHRA İYİBİLİR ORTAOKULU