BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 32.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
AKYOL MUĞLASPOR

0-4
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

1-0
DATÇA 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN ATLETİKSP.

3-0
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
DALAMAN SENT. GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

-
EKOL 2017 SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:00
FETHİYE SENTETİK KARAÇULHASPOR

2-1
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
15:15
FETHİYE SENTETİK F.BEŞKAZA G.SPOR

2-3
FETHİYESPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

1-2
FETHİYE 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:45
FETHİYE SENTETİK LİKYASPOR

4-0
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

3-1
NAZİLLİ

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
GÜMÜŞLÜK BOD.İDMANYURDU

0-3
ORTAKENT Y.G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
GÜMÜŞLÜK BODRUM 1925 SPOR

3-0
BODRUM GENÇSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:30
KARABÖRTLEN KÖRFEZ 1940 SPOR

0-6
MARMARİS BLD.SPOR

ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
16:00
KARABÖRTLEN ÇITLIK SPOR

1-2
KARABÖRTLEN ESNAF

ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
KARABÖRTLEN KIZILYAKA SPOR

3-0
AKÇAPINAR SPOR

Bu Maça Gitmedi

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

2-1
DÖRT YILDIZSPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
14:30
MARMARİS *

4-0
ISPARTA 32 SPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
17:00
MARMARİS *

1-3
İZMİR BALÇOVA BLD. TERMALSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

3-1
HALİKARNAS G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALAMAN ESNAFSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
ORTAKÖY-2 MUĞLA G.HİZ.SPOR

-
MENTEŞE YILDIZSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

3-4
YATAĞANSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:45
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

0-2
TURGUTREİSSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

1-7
MİLAS GENÇLİKSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
TURGUTREİS BOD.BİRLİKSPOR

2-0
BİTEZ D.P.GENSPOR

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
17:00
ULA İLÇE STADI JANDARMA

3-0
EMNİYET

Bu Maça Gitmedi

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
ULA İLÇE STADI ULA MASTER

1-4
BELEDİYE

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
YATAĞAN Y.SPORTİF G.S.

2-1
SABURHANE G.SPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
YEŞİLÜZÜMLÜ FETHİYE

1-3
BUCA

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

1-1
MARMARİS BLD.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

1-5
DATÇA 1923 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
BELDİBİ BELDİBİSPOR

4-1
MAR.ÇELİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN BLD.SPOR

0-0
LİKYASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DALAMAN SENT. DALAMAN ESNAFSPOR

3-0
GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

4-1
MUĞLASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

6-0
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

5-1
DALAMAN ATLETİKSP.

U12 15.05.2022
Pazar
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

3-2
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

1-1
KARAÇULHASPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U15 15.05.2022
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

6-1
FETHİYE

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
GÜMÜŞLÜK BODRUMSPOR A.Ş.

4-1
TURGUTREİSSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
GÜMÜŞLÜK HALİKARNAS G.SPOR

3-3
BOD.BİRLİKSPOR

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
16:00
KARABÖRTLEN GÖKOVA

Bu Maça Gitmeyecek

-
YAYLA SÖĞÜT SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN TURGUT SPOR

3-0
GÖLCÜK GENÇLİK SPOR

Ligden Çekildi

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZSPOR

0-4
KÖYCEĞİZSPORTİF

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL 15.05.2022
Pazar
12:00
MARMARİS A GRUBU BİRİNCİSİ

3-1
B GRUBU BİRİNCİSİ

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

0-4
ORTAKENT Y.G.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
ORTACA SOS.TESİS. DÖRT YILDIZSPOR

0-5
ORTACA ESNAFSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
KÖRFEZ 1940 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:30
ORTAKÖY-2 MENTEŞE YILDIZSPOR

3-2
YERKESİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:45
ORTAKÖY-2 MENTEŞR MERK BLD.SP.

2-2
MUĞLA G.HİZ.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
18:00
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

0-8
Y.SPORTİF G.S.

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
REŞADİYE YAZI

2-1
ESKİ DATÇA SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:15
REŞADİYE FATİH

-
İSKELE GENÇLİK

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

0-7
BODRUM İDMANYURDU

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

0-0
BODRUM 1925 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
YATAĞAN YATAĞANSPOR

1-6
MİLAS GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
16:30
DÜĞEREK Bayırgücüspor

1-3
Çörüşspor

VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
17:45
DÜĞEREK Emekspor

4-0
Yemişenderespor

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

0-5
ADLİYE 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI JANDARMAGÜCÜ

0-2
FETHİYE BELEDİYESİ 2

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MUĞLA BAROSU FETHİYE TEMSİLCİLİĞİ

1-1
T TİPİ KAPALI-AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ÇAMKÖY ORTAOKULU

4-1
FETHİYE ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
14:00
ULA İLÇE STADI ERMAŞ ANADOLU LİSESİ

0-0
ADİLE MERMERCİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
15:00
ULA İLÇE STADI KOKPİT LİSESİ

2-3
İMAM HATİP LİSESİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
16:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN MAĞLUBÜ

-
İKİNCİ MAÇIN MAĞLUBÜ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
17:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN GALİBİ

2-2
İKİNCİ MAÇIN GALİBİ

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
16:30
DÜĞEREK 71 İmirlispor

-
Esençay Gençlikspor

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
17:45
DÜĞEREK Sosyal Güvenlik Kurumu

-
Muğla YİKOP

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK Gölcükspor

-
Tarımspor

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK Muğla Yıldızspor

-
Gençlik ve Spor İl Müd.

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

-
FETHİYE DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ADLİYE 2

-
İLÇE MİLLİ EĞİTİM 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI PTT

-
LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HALKBANK

-
FETHİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

-
FETHİYESPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞI G.SPOR

-
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
16:00
KARABÖRTLEN DATÇA 1923 SPOR

-
YEŞİL MARMARİSSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
18:00
KARABÖRTLEN DALAMAN ESNAFSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
MİLAS BODRUM 1925 SPOR

-
MUĞLASPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA REKTÖRLÜK

-
GENEL SEKRETERLİK

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

-
ENSTİTÜLER

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
YERKESİK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
15:00
REŞADİYE 3.lük

-
4.lük

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
17:30
REŞADİYE FİNAL

-
FİNAL

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MÜFTÜLÜK

-
FETHİYE MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 1

-
İLÇE EMNİYET

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

-
JANDARMAGÜCÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 2

-
PTT

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA GÜVENLİK

-
EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA YAPI İŞLERİ DAİRE BŞK

-
EDEBİYAT FAKÜLTESİ

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
AKYOL MUĞLASPOR

0-4
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

1-0
DATÇA 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN ATLETİKSP.

3-0
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
DALAMAN SENT. GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

-
EKOL 2017 SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:00
FETHİYE SENTETİK KARAÇULHASPOR

2-1
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
15:15
FETHİYE SENTETİK F.BEŞKAZA G.SPOR

2-3
FETHİYESPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

1-2
FETHİYE 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:45
FETHİYE SENTETİK LİKYASPOR

4-0
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

3-1
NAZİLLİ

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
GÜMÜŞLÜK BOD.İDMANYURDU

0-3
ORTAKENT Y.G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
GÜMÜŞLÜK BODRUM 1925 SPOR

3-0
BODRUM GENÇSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:30
KARABÖRTLEN KÖRFEZ 1940 SPOR

0-6
MARMARİS BLD.SPOR

ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
16:00
KARABÖRTLEN ÇITLIK SPOR

1-2
KARABÖRTLEN ESNAF

ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
KARABÖRTLEN KIZILYAKA SPOR

3-0
AKÇAPINAR SPOR

Bu Maça Gitmedi

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

2-1
DÖRT YILDIZSPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
14:30
MARMARİS *

4-0
ISPARTA 32 SPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
17:00
MARMARİS *

1-3
İZMİR BALÇOVA BLD. TERMALSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

3-1
HALİKARNAS G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALAMAN ESNAFSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
ORTAKÖY-2 MUĞLA G.HİZ.SPOR

-
MENTEŞE YILDIZSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

3-4
YATAĞANSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:45
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

0-2
TURGUTREİSSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

1-7
MİLAS GENÇLİKSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
TURGUTREİS BOD.BİRLİKSPOR

2-0
BİTEZ D.P.GENSPOR

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
17:00
ULA İLÇE STADI JANDARMA

3-0
EMNİYET

Bu Maça Gitmedi

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
ULA İLÇE STADI ULA MASTER

1-4
BELEDİYE

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
YATAĞAN Y.SPORTİF G.S.

2-1
SABURHANE G.SPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
YEŞİLÜZÜMLÜ FETHİYE

1-3
BUCA

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

1-1
MARMARİS BLD.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

1-5
DATÇA 1923 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
BELDİBİ BELDİBİSPOR

4-1
MAR.ÇELİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN BLD.SPOR

0-0
LİKYASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DALAMAN SENT. DALAMAN ESNAFSPOR

3-0
GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

4-1
MUĞLASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

6-0
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

5-1
DALAMAN ATLETİKSP.

U12 15.05.2022
Pazar
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

3-2
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

1-1
KARAÇULHASPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U15 15.05.2022
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

6-1
FETHİYE

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
GÜMÜŞLÜK BODRUMSPOR A.Ş.

4-1
TURGUTREİSSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
GÜMÜŞLÜK HALİKARNAS G.SPOR

3-3
BOD.BİRLİKSPOR

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
16:00
KARABÖRTLEN GÖKOVA

Bu Maça Gitmeyecek

-
YAYLA SÖĞÜT SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN TURGUT SPOR

3-0
GÖLCÜK GENÇLİK SPOR

Ligden Çekildi

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZSPOR

0-4
KÖYCEĞİZSPORTİF

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL 15.05.2022
Pazar
12:00
MARMARİS A GRUBU BİRİNCİSİ

3-1
B GRUBU BİRİNCİSİ

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

0-4
ORTAKENT Y.G.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
ORTACA SOS.TESİS. DÖRT YILDIZSPOR

0-5
ORTACA ESNAFSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
KÖRFEZ 1940 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:30
ORTAKÖY-2 MENTEŞE YILDIZSPOR

3-2
YERKESİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:45
ORTAKÖY-2 MENTEŞR MERK BLD.SP.

2-2
MUĞLA G.HİZ.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
18:00
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

0-8
Y.SPORTİF G.S.

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
REŞADİYE YAZI

2-1
ESKİ DATÇA SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:15
REŞADİYE FATİH

-
İSKELE GENÇLİK

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

0-7
BODRUM İDMANYURDU

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

0-0
BODRUM 1925 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
YATAĞAN YATAĞANSPOR

1-6
MİLAS GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
16:30
DÜĞEREK Bayırgücüspor

1-3
Çörüşspor

VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
17:45
DÜĞEREK Emekspor

4-0
Yemişenderespor

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

0-5
ADLİYE 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI JANDARMAGÜCÜ

0-2
FETHİYE BELEDİYESİ 2

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MUĞLA BAROSU FETHİYE TEMSİLCİLİĞİ

1-1
T TİPİ KAPALI-AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ÇAMKÖY ORTAOKULU

4-1
FETHİYE ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
14:00
ULA İLÇE STADI ERMAŞ ANADOLU LİSESİ

0-0
ADİLE MERMERCİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
15:00
ULA İLÇE STADI KOKPİT LİSESİ

2-3
İMAM HATİP LİSESİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
16:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN MAĞLUBÜ

-
İKİNCİ MAÇIN MAĞLUBÜ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
17:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN GALİBİ

2-2
İKİNCİ MAÇIN GALİBİ

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
16:30
DÜĞEREK 71 İmirlispor

-
Esençay Gençlikspor

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
17:45
DÜĞEREK Sosyal Güvenlik Kurumu

-
Muğla YİKOP

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK Gölcükspor

-
Tarımspor

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK Muğla Yıldızspor

-
Gençlik ve Spor İl Müd.

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

-
FETHİYE DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ADLİYE 2

-
İLÇE MİLLİ EĞİTİM 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI PTT

-
LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HALKBANK

-
FETHİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

-
FETHİYESPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞI G.SPOR

-
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
16:00
KARABÖRTLEN DATÇA 1923 SPOR

-
YEŞİL MARMARİSSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
18:00
KARABÖRTLEN DALAMAN ESNAFSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
MİLAS BODRUM 1925 SPOR

-
MUĞLASPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA REKTÖRLÜK

-
GENEL SEKRETERLİK

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

-
ENSTİTÜLER

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
YERKESİK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
15:00
REŞADİYE 3.lük

-
4.lük

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
17:30
REŞADİYE FİNAL

-
FİNAL

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MÜFTÜLÜK

-
FETHİYE MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 1

-
İLÇE EMNİYET

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

-
JANDARMAGÜCÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 2

-
PTT

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA GÜVENLİK

-
EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA YAPI İŞLERİ DAİRE BŞK

-
EDEBİYAT FAKÜLTESİ

BÖLGESEL GELİŞİM U15 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U15 15.05.2022
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

- FETHİYE

BÖLGESEL GELİŞİM U17 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM

- NAZİLLİ

BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.05.2022
Cumartesi
12:00
YEŞİLÜZÜMLÜ FETHİYE

- BUCA

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
15:00
REŞADİYE 3.lük

- 4.lük

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 19.05.2022
Perşembe
17:30
REŞADİYE FİNAL

- FİNAL

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
REŞADİYE YAZI

- ESKİ DATÇA SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:15
REŞADİYE FATİH

- İSKELE GENÇLİK

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

- ADLİYE 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI JANDARMAGÜCÜ

- FETHİYE BELEDİYESİ 2

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MUĞLA BAROSU FETHİYE TEMSİLCİLİĞİ

- T TİPİ KAPALI-AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ÇAMKÖY ORTAOKULU

- FETHİYE ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

- FETHİYE DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI ADLİYE 2

- İLÇE MİLLİ EĞİTİM 1

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI PTT

- LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 18.05.2022
Çarşamba
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI HALKBANK

- FETHİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
19:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI MÜFTÜLÜK

- FETHİYE MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
20:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 1

- İLÇE EMNİYET

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
21:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI LOKMAN HEKİM ESNAF HASTANESİ

- JANDARMAGÜCÜ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
22:30
FETHİYE BEŞKAZA FUTBOL SAHASI FETHİYE BELEDİYESİ 2

- PTT

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
14:30
MARMARİS *

- ISPARTA 32 SPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 14.05.2022
Cumartesi
17:00
MARMARİS *

- İZMİR BALÇOVA BLD. TERMALSPOR

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL 15.05.2022
Pazar
12:00
MARMARİS A GRUBU BİRİNCİSİ

- B GRUBU BİRİNCİSİ

ULA GAZİ KUPASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
16:00
KARABÖRTLEN ÇITLIK SPOR

- KARABÖRTLEN ESNAF

ULA GAZİ KUPASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
KARABÖRTLEN KIZILYAKA SPOR

- AKÇAPINAR SPOR

Bu Maça Gitmedi

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
16:00
KARABÖRTLEN GÖKOVA

Bu Maça Gitmeyecek

- YAYLA SÖĞÜT SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

ULA GAZİ KUPASI 15.05.2022
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN TURGUT SPOR

- GÖLCÜK GENÇLİK SPOR

Ligden Çekildi

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
17:00
ULA İLÇE STADI JANDARMA

- EMNİYET

Bu Maça Gitmedi

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 14.05.2022
Cumartesi
18:00
ULA İLÇE STADI ULA MASTER

- BELEDİYE

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
14:00
ULA İLÇE STADI ERMAŞ ANADOLU LİSESİ

- ADİLE MERMERCİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
15:00
ULA İLÇE STADI KOKPİT LİSESİ

- İMAM HATİP LİSESİ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
16:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN MAĞLUBÜ

- İKİNCİ MAÇIN MAĞLUBÜ

ULA GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 16.05.2022
Pazartesi
17:00
ULA İLÇE STADI İLK MAÇIN GALİBİ

- İKİNCİ MAÇIN GALİBİ

ÜNİVERSİTE HALI SAHA LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA REKTÖRLÜK

- GENEL SEKRETERLİK

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 18.05.2022
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

- ENSTİTÜLER

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
20:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA GÜVENLİK

- EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:00
ÜNİVERSİTE-HALI SAHA YAPI İŞLERİ DAİRE BŞK

- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

VALİLİK KUPASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
16:30
DÜĞEREK Bayırgücüspor

- Çörüşspor

VALİLİK KUPASI 16.05.2022
Pazartesi
17:45
DÜĞEREK Emekspor

- Yemişenderespor

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
16:30
DÜĞEREK 71 İmirlispor

- Esençay Gençlikspor

VALİLİK KUPASI 17.05.2022
Salı
17:45
DÜĞEREK Sosyal Güvenlik Kurumu

- Muğla YİKOP

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK Gölcükspor

- Tarımspor

VALİLİK KUPASI 18.05.2022
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK Muğla Yıldızspor

- Gençlik ve Spor İl Müd.

U14 PLAY-OFF LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

- FETHİYESPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞI G.SPOR

- BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
16:00
KARABÖRTLEN DATÇA 1923 SPOR

- YEŞİL MARMARİSSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
18:00
KARABÖRTLEN DALAMAN ESNAFSPOR

- ORTACA ESNAFSPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
MİLAS BODRUM 1925 SPOR

- MUĞLASPOR

U14 PLAY-OFF 18.05.2022
Çarşamba
17:00
YERKESİK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKSPOR

- MİLAS GENÇLİKSPOR

U12 LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

- MARMARİS BLD.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

- DATÇA 1923 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
BELDİBİ BELDİBİSPOR

- MAR.ÇELİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN BLD.SPOR

- LİKYASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DALAMAN SENT. DALAMAN ESNAFSPOR

- GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

- MUĞLASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

- YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

- DALAMAN ATLETİKSP.

U12 15.05.2022
Pazar
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

- FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

- KARAÇULHASPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
GÜMÜŞLÜK BODRUMSPOR A.Ş.

- TURGUTREİSSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
GÜMÜŞLÜK HALİKARNAS G.SPOR

- BOD.BİRLİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZSPOR

- KÖYCEĞİZSPORTİF

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

- ORTAKENT Y.G.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
ORTACA SOS.TESİS. DÖRT YILDIZSPOR

- ORTACA ESNAFSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

- KÖRFEZ 1940 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
15:30
ORTAKÖY-2 MENTEŞE YILDIZSPOR

- YERKESİKSPOR

U12 15.05.2022
Pazar
16:45
ORTAKÖY-2 MENTEŞR MERK BLD.SP.

- MUĞLA G.HİZ.SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
18:00
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

- Y.SPORTİF G.S.

U12 15.05.2022
Pazar
16:00
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

- BODRUM İDMANYURDU

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

- BODRUM 1925 SPOR

U12 15.05.2022
Pazar
17:15
YATAĞAN YATAĞANSPOR

- MİLAS GENÇLİKSPOR

U11 LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
AKYOL MUĞLASPOR

- DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ARMUTALAN ARENA YEŞ.MARMARİSSPOR

- DATÇA 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
DALAMAN SENT. DALAMAN ATLETİKSP.

- KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
DALAMAN SENT. GÖCEKSPOR

Ligden Çekildi

- EKOL 2017 SPOR

Ligden Çekildi

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:00
FETHİYE SENTETİK KARAÇULHASPOR

- YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
15:15
FETHİYE SENTETİK F.BEŞKAZA G.SPOR

- FETHİYESPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞ OĞLUSP.

- FETHİYE 1923 SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:45
FETHİYE SENTETİK LİKYASPOR

- FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
GÜMÜŞLÜK BOD.İDMANYURDU

- ORTAKENT Y.G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
GÜMÜŞLÜK BODRUM 1925 SPOR

- BODRUM GENÇSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:30
KARABÖRTLEN KÖRFEZ 1940 SPOR

- MARMARİS BLD.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF

- DÖRT YILDIZSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
MUMCULAR KARAOVASPOR

- HALİKARNAS G.SPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

Ligden Çekildi

- DALAMAN ESNAFSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
ORTAKÖY-2 MUĞLA G.HİZ.SPOR

- MENTEŞE YILDIZSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
ORTAKÖY-2 BAYIRSPOR

- YATAĞANSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
14:45
TURGUTREİS B. TURKUAZSPOR

- TURGUTREİSSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
16:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

- MİLAS GENÇLİKSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
TURGUTREİS BOD.BİRLİKSPOR

- BİTEZ D.P.GENSPOR

U11 14.05.2022
Cumartesi
17:15
YATAĞAN Y.SPORTİF G.S.

- SABURHANE G.SPOR